Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

پرسش‌های متداول

آیا فروشگاه اینترنتی ماچکول ضمانت  تعویض کالا دارد یا خیر؟

بله دارد. فروشگاه اینترنتی ماچکول در راستای ایجاد خدمات ارزش افزوده، کلیه کالاهایی که نیاز به کنترل دارند را تا 7 روز پس از تاریخ خرید، فرصت تست داده و هر گونه نقص فنی در دستگاه ضمانت تعویض می نماید. لازم به ذکر است این ضمانت صرفا برای کالاهایی است که نیاز به کنترل دارند و سایر کالاها صرفا دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. بدین منظور کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان ماچکول اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد. لازم به ذکر است که ایراد می بایستی ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد، ایرادات توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ماچکول کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

 

کالاها و اجناس در فروشگاه اینترنتی ماچکول  چگونه قیمت گذاری می گردند؟

ماچکول یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است و سیاست قیمت‌‏گذاری در آن مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در ماچ کول قیمت‏‌های خرده فروشی است.
قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت آنها پرداخت نمی‏‌کند و فقط هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه شود.

با نهایت احترام به کاربران، گاها به خاطر تنوع محصولات و یا نوسانات قیمت ماچکول نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید که ممکن است منجر به اشتباه در موجودی یا قیمت‌‏گذاری گردد، لذا اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ماچکول موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو یا تصحیح نماید.

 

حفظ حریم شخصی در فروشگاه اینترنتی ماچکول چگونه است؟

ماچکول به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ماچکول، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
کلیه محتوای تولید شده توسط ماچکول جزئی از اموال ماچکول محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار ماچکول است و هرگونه استفاده به هر نحو، بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ماچکول محفوظ می‏‌دارد.
ماچکول محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

پرداخت امن بانک ملت
پست جمهوری اسلامي ايران